KINDERGARTEN

Sr No Grade Student’s Name Parent’s Name
1 KG 2A Mohamed Moez Vaheeda Ibrahim
2 KG 2B G.Joanna N.R Govindh
3 KG 2N Sahana Sivakumar Sivakumar
4 KG 2C Ayesha Sorathia Al Mas Sorathia
5 KG 2D Khush Khanjan Uravi
6 KG 2O Mohammed Hammad Khajamoinuddin Mulla
7 GRADE 1J Dev Mahour Suraj Pal
8 GRADE 1A Aqsa Asif Asif
9 GRADE 1D Mohammed Ayan Atheeq Ahmad Atheeq Ahmad
10 GRADE 1 H Aiesha Nawal Ansar
11 GRADE 1 G Mohammed Usman Shahul Hameed
12 GRADE 1 C Lakshmi Rajesh Patil Rajesh Patil
13 GRADE 1 G Safiya Riazuddin Riazuddin Nazimuddin
14 GRADE 1 D Fathima Mehnaz Rafeek
15 KG 1 A Syed Zohaan Shabana sheikh
16 KG 1 J Sarvesh Manish Rekha
17 KG 1 B Edvin Antony Joby Joby George
18 KG 1 K  Sarah Aamir Malik Nida Malik
19 KG 1 L Anwesha Dinesh Vrushali Dinesh
20 KG 1 E Naeema fatima :Noufal Arakkal Chirakkal
21 KG 1 F Hawwa Azir Farvin Azir
22 KG 2 N Shaikh Abdullah Amrin Shaikh
23 KG 2 J Hana Kajabi Nadaf
24 KG 2 L Harsimran Singh Reena Yadav
25 KG 2 E Rayyan Mohsen Mohsen
26 KG 2 M JOEL VARGHEESE Jeena Linob
27 KG 2 F Hooriya Khan Shehnaz Ishtiaq

 

 

PRIMARY SECTION

Sr No Grade Student’s Name Parent’s Name
1 2A Lamia Shaijal
2 2A Riza Refai Patel
3 2B Jivin Raja Nagarajan
4 2C Sreedev Sreeraj
5 2C Dhruv Darsh Sabin Das
6 2D Ammar Lodhi Sarfaraz
7 2E Shaaz Hussain Sidhique Pullaratt
8 2E M.Ahsham Alam M.Afroz Alam
9 2F Kazim Zaheer Zaheer A.I. Aga
10 2F Saeed Sameer Sameer Saeed
11 2G Abdul Fattah Abdul Nasar Abdul Nasar Tn
12 2H Zainab Siddiq Siddiq Abdul Rahim
13 2H Amina Shimara Ahamed Shameer
14 2I Faizan Ahammed Aasif Ahmed
15 2I Deena Khalid Hiba Jamal
16 2J Ashazz Sheikh Seema
17 2B Ashna Machingal Mmuhammed Ashraf Muhammed Ashraf
18 2H Mohammed Ameen Mohammed Ameen
19 GRADE 3B Sukhpreet Kaur Bharaj Ajith
20 GRADE 3B Aadithyan Gulu Nair
21 GRADE 3B Poojitha Pramod Pramod
22 GRADE 3C Mohammed Rayan Muhammed Feroz
23 GRADE 3D Aleena Syed Shakeel Ahmed Sayed Shakeel Ahmed
24 GRADE 3A Eisha Shabandari Mohd Farish Shah Bandri
25 2G Noorul Ajniha Mohamed Mohammed Abuthatir
26 GRADE 4C Zainab Pathan Mohd.Faizan Pathan
27 GRADE 4C Rinin Fathima Hajira Maheen
28 GRADE 4B Simra Khan Majid Khan
29 GRADE 4B Prisha Kumari Navin Kumar
30 GRADE 4D Noorul Haniyya Thameem Ul Ansari
31 GRADE 5A Aseefa Noor Sadik Ali
32 GRADE 5A Aisha Najeeb Najeeb Qazi
33 GRADE 5B Tanya Neetu
34 GRADE 5C Rida Mahek Mohammed Yaseen
35 GRADE 5C Asiyah Kaseem Kaseem Rahathullah
36 GRADE 5D Saarah Khanam Akmal Akmal
37 GRADE 5D Afeefa Shamshudeen Shamshudeen
38 GRADE 6B Ayesh Tazyah Mohammed Shafi
39 GRADE 6B Riyola Preetha Menezes
40 GRADE 6B Chitali Gowli Ambajee
41 GRADE 6C Maryam Samer Saeed Salma Nadeer
42 GRADE 6C Farhana Fariha Shujhuddin Shujhuddin Eusuf
43 GRADE 6C Afrin Zubair Subair Zubair Subair
44 3J Ahmed Adnan Mrs. Prathibha
45 3K Gowrav Satya Charan,Gowtham Ratna Pawn Lakshmi Rajita
46 3M Muhammad Naeem Feroz Nilofer Khadija
47 4J Mohammed Hassan Kotwal Mustaq Ahmed Kotwal
48 4J Afsar Mohamed Abdul Wakil
49 4L Mohammed Furqan Jahan Ara
50 GRADE 6J Ibrahim Bin Zahed Zahid Bin Khalid
51 GRADE 6J Abdallah Mohammed Azeem Mohammed Azeem
52 GRADE 6K Abhishek Krishna Krishnakumar
53 GRADE 6J Mohammed Nihal Abdul Nazeer Abdul Nazeer
54 GRADE 6K Syed Ahmed Mustafa Nazia Parveen

 

 

 

FN GIRLS SECTION 6-12

Sr  No Grade Student’s  Name Parent’s Name
1 6th – A Maryam Samer Saeed Salma Nadeer
2 6th – A Nabeeha Mohammed Ali Kazi Nilofer Kazi
3 6th – A Farhana Fariha Shujhuddin Shujhuddin Eusuf
4 6th – B Chitali Gowli Ambajee
5 6th – C Afrin Zubair Subair Zubair Subair
6 7th – A Fahmida Fayza Shiyahuddin Eusuf
7 7th – A Mourufika Musahideen Basheer
8 7th – B Sruthi Bijitha Sunil Kumar
9 7th – C Zaina Fatima Fasiulla Shariff
10 7th – C Umm Kulsum Ahmed Shohab
11 8th – A Faheema Beham Mohamed Rafeek
12 8th – A Sharia Mubeen Mohammed Mubeen
13 8th – B Ansin Reji John Reji John
14 8th – B Zahra Zainab Rassal Rassal
15 8th – B Wafa Khan Ramjan Khan
16 9th – B Afreen Farinaz Hafis Niyasin K.M
17 9th – C Narjis Fatima Mir Abdul Qasim Abedi
18 9th – C Aseena Fareeha Nathersiza
19 10th – A Ayesha Memon Aadil Rafik Memon
20 10th – C Dayiya Khalifa Abdul Malik Khalifa
21 11th – A Aqsa Shoeb Khan Mohammed Shoeb Khan
22 11th – A Tanzeel Mumtaz Abu Baker Siddque
23 11th – A Nawfa Irfan Syed Irfan Pasha
24 11th B Aamina Wahid Wahid Ameerjan
25 11th B RIYA RAJESH RIYA RAJESH
26 11 Voc Divyanjali Raj Mr.Erudyaraj Raju
27 12th – A Mariyam Shakir Mohammad Shakir
28 12th – A Ismat Fatima Azmt Ali Baig
29 12A Amina Shaik Muhammad
30 12B Rifath Mohd. Sahreef Mohammed Riazullah Shareef
31 12th – C Zainab Mullaji Abdul Samad Mullaji
32 12th – C  Afrah Shaik Muhammad
33 10th B Subi Bijitha Sunil Kumar

 

 

AN  BOYS 6-12

Sr No Grade &
Div.
Student’s Name Parent’s Name
1 6 J Muhammed Hamza Mr M D Ghalib
2 6 J Mohammed Nihal Mr Nazeer
3 6 K Sanjay Linob Mr Linob Mohan
4 6 K Reyhan Khan Basheer Ahamed Khan Mr Mohammed Kalil Mohamed
5 7J Abdul Ayan Mr Ameer Kallatra
6 7 J Hamdhan K H Mr Hafis Niyasin
7 7 K Abdulla Shafee Mr Mohammed Shafee
8 7 K Mohamed Isham Mohamed Asiq Mr Mohammed Asiq
9 8 J Mohammed Sameer Mr Raeees
10 8 J Emad Shaikh Mrs Seema Rashid
11 8 K Aman Khan Mr Shuhaib Khan
12 8 K Bilal Shameer Mr Shameer
13 9 J Mushthaqu Rahman Pudiyakath Mr Atheequ Rahman
14 9 J Dilshad Yoonus Mr Yoonus Ali I P
15 9 K Anas Iqbal Mr Imtiaz Ahmed Minni
16 9 K Najib Ahmed Mr Parvish Raja
17 9 L Mohammed Swalih Mr Souda Basheer
18 9 L Sriram Vijay Mr Vijay
19 10 J Ahraaz Ali Mr Sadiq Ali
20 10 J Suhail Ahmed Mr Jabarullah Haja Mydeen
21 10 K Karpaga Sriram & Muneeshwara Srikanth Mr Karuppasamy
22 10 K Ahmad Hasan Mr Gulzar Hasan
23 11 J Thauban Khalid Mr M.K Nasar
24 11 K Mohammed Fahir Mr Jalaludeen
25 11 K Likhith Kishor Mr Raadhakrishnan Sitaraman
26 11 L Aboobaker Mr Junaid Mohiuddin Siddiqui
27 11 L Veera Prakash Mr Ramachandran
28 12 J Ismail Fareed Mr Fareed Zaveri
29 12 K Alvin Gracious Mr Gracious Joseph
30 12 K Muhammed Afthab Mr Abdul Rasheed
31 12 K Muhammed Shumair Mr Hussain Shahwar
32 12 L Bhagyadev Bhagyanath
33 12 L Rojan Pradhan Laxmi Pradhan

 

PCM Coordinator:

Abdul Majeed
[email protected]